aria2 - en to he translation catalogue (153 entries)

en: #%d - Download has already completed: %s
he: #%d - ההורדה כבר הושלמה: %s

en: %d seconds to allocate %s byte(s)
he: %d שניות להקצאת %s בית/בתים

en: %s is not a directory.
he: %s אינו תיקיה.

en: .netrc file %s does not have correct permissions. It should be 600. netrc support disabled.
he: לקובץ ה-.netrc %s אין את ההרשאות המתאימות. עליו להיות 600. תמיכה ב-netrc מבוטלת.

en: Adding peer %s:%d
he: מוסיף את העמית %s:%d

en: Allocating file %s, %s bytes
he: מקצה את הקובץ %s, %s בתים

en: Authorization failed.
he: אימות נכשל.

en: CUID#%d - %d times attempted, but no success. Download aborted.
he: CUID#%d - %d נסיונות, אך ללא הצלחה. ההורדה בוטלה.

en: CUID#%d - Abort requested.
he: CUID#%d - נדרש ביטול.

en: CUID#%d - An error occurred while binding port=%d
he: CUID#%d - ארעה שגיאה בעת קישור לפותחה=%d

en: CUID#%d - Bad checksum: %s
he: CUID#%d - אימות נכשל: %s

en: CUID#%d - Cannot create tracker request.
he: CUID#%d - לא ניתן ליצור בקשת עוקב..

en: CUID#%d - Connecting to %s:%d
he: CUID#%d - התחברות אל %s:%d

en: CUID#%d - Connecting to the peer %s
he: CUID#%d - מתחבר לעמית %s

en: CUID#%d - Content-Disposition detected. Use %s as filename
he: CUID#%d - התגלה חוסר תיאום תוכן. השתמש ב- %s בתור שם הקובץ

en: CUID#%d - Creating new tracker request command #%d
he: CUID#%d - יוצר פקודת בקשת עוקב חדשה #%d

en: CUID#%d - DNS cache hit: %s -> %s
he: CUID#%d - תוצאות מטמון ה-DNS: %s -> %s

en: CUID#%d - Deleting request slot blockIndex=%d because of time out
he: CUID#%d - מוחק את חריץ הבקשה מפתח קטע=%d עקב תפוגת זמן

en: CUID#%d - Deleting request slot blockIndex=%d because the block has been acquired.
he: CUID#%d - מוחק את חריץ הבקשה blockIndex=%d מכיוון שהקטע כבר התקבל.

en: CUID#%d - Deleting request slot index=%d, blockIndex=%d
he: CUID#%d - מוח את חריץ הבקשה מפתח=%d, מפתח הקטע=%d

en: CUID#%d - Deleting request slot index=%d, blockIndex=%d because localhost got choked.
he: CUID#%d - מוחק את חריץ הבקשה מפתח=%d, מפתח קטע=%d מכיוון שהמארח המקומי נחנק.

en: CUID#%d - Download aborted.
he: CUID#%d - ההורדה בוטלה.

en: CUID#%d - Download aborted. URI=%s
he: CUID#%d - הורדה הופסקה. מיקום=%s

en: CUID#%d - Download not complete: %s
he: CUID#%d - ההורדה לא הושלמה: %s

en: CUID#%d - Error in accepting connection
he: CUID#%d - שגיאה בקבלת החיבור

en: CUID#%d - Error occurred while processing tracker response.
he: CUID#%d - ארעה שגיאה בת עיבוד בקשת העוקב.

en: CUID#%d - Exception caught while allocating file space.
he: CUID#%d - התגלתה חריגה בזמן הקצאת נפח לקובץ.

en: CUID#%d - Exception caught while validating file integrity.
he: CUID#%d - חריגת כלל נתגלתה בזמן וידוא רציפות הקובץ.

en: CUID#%d - Extended Messaging enabled.
he: CUID#%d - התכתבות מורחבת הופעלה.

en: CUID#%d - Fast extension enabled.
he: CUID#%d - הרחבה מהירה הופעלה.

en: CUID#%d - Good checksum: %s
he: CUID#%d - אימות תקין: %s

en: CUID#%d - Incoming connection, adding new command CUID#%d
he: CUID#%d - חיבור נכנס, מוסיף פקודה חדשה CUID#%d

en: CUID#%d - Interested in the peer
he: CUID#%d - מעוניין בעמית

en: CUID#%d - Name resolution complete: %s -> %s
he: CUID#%d - איחזור שם המארח הושלם: %s -> %s

en: CUID#%d - Name resolution for %s failed:%s
he: CUID#%d - איחזור השם עבור %s נכשל:%s

en: CUID#%d - No segment available.
he: CUID#%d - אין מקטעים זמינים.

en: CUID#%d - Not interested in the peer
he: CUID#%d - לא מעוניין בעמית

en: CUID#%d - Peer %s:%d banned.
he: CUID#%d - העמית %s:%d נחסם.

en: CUID#%d - Piece bitfield %s
he: CUID#%d - שדה נתון לחתיכה %s

en: CUID#%d - Piece received. index=%d, begin=%d, length=%d, offset=%llu, blockIndex=%d
he: CUID#%d - התקבלה חתיכה. מפתח=%d, התחלה=%d, אורך=%d, קיזוז=%llu, מפתח קטע=%d

en: CUID#%d - Redirecting to %s
he: CUID#%d - מפנה אל %s

en: CUID#%d - Reject piece message in queue because cancel message received. index=%d, begin=%d, length=%d
he: CUID#%d - בטל את הודעות החתיכות שבתור מכיוון שהתקבלה הודעות ביטול. מפתח=%d, התחלה=%d, אורך=%d

en: CUID#%d - Reject piece message in queue because the peer has been choked. index=%d, begin=%d, length=%d
he: CUID#%d - בטל את הודעות החתיכות שבתור מכיוון שהעמית נחנק. מפתח=%d, התחלה=%d, אורך=%d

en: CUID#%d - Requesting:
    %s
he: CUID#%d - מבקש:
    %s

en: CUID#%d - Resolving hostname %s
he: CUID#%d - מאחזר את שם המארח %s

en: CUID#%d - Response received:
    %s
he: CUID#%d - התקבלה תגובה:
    %s

en: CUID#%d - Restarting the download. URI=%s
he: CUID#%d - מאתחל את ההורדה. מיקום=%s

en: CUID#%d - The download for one segment completed successfully.
he: CUID#%d - הורדת מקטע אחד הושלמה בהצלחה.

en: CUID#%d - The segment changed. We send the request again with new Range header.
he: CUID#%d - המקטע השתנה. הבקשה תשלח שוב עם כותרת טווח חדשה.

en: CUID#%d - Using port %d for accepting new connections
he: CUID#%d - משתמש בפותחה %d לקבלת חיבורים חדשים

en: CUID#%d - we got new piece. index=%d
he: CUID#%d - קיבלנו חלק חדש. מפתח=%d

en: CUID#%d - we got wrong piece. index=%d
he: CUID#%d - קיבלנו חלק שגוי. מפתח=%d

en: CUID#%d cancels segment index=%d. CUID#%d handles it instead.
he: CUID#%d מבטל את המקטע מפתח=%d. CUID#%d מטפל בו במקום.

en: Cannot parse metalink XML file. XML may be malformed.
he: לא ניתן לעבד את קובץ ה-XML של קישור-המטא. קובץ ה-XML אינו תקני.

en: Checksum error detected. file=%s
he: התגלתה שגיאת אימות. קובץ=%s

en: Connection failed.
he: החיבור נכשל.

en: Deleting used piece index=%d, fillRate(%%)=%d<=%d
he: מוחק חתיכה בשימוש מפתח=%d, רמת_שלמות=(%%)=%d<=%d

en: Dispatching FileAllocationCommand for CUID#%d.
he: משלח פקודת_הקצאת_קובץ עבור CUID#%d.

en: Download aborted.
he: ההורדה בוטלה.

en: Download complete: %s
he: ההורדה הושלמה: %s

en: Download of selected files was complete.
he: הורדת הקבצים הנבחרים הושלמה.

en: Failed to accept a peer connection, cause: %s
he: שגיאה בקבלת חיבור מהעמית, סיבה: %s

en: Failed to bind a socket, cause: %s
he: שגיאה בקישור החיבור, סיבה: %s

en: Failed to calculate SHA1 digest of or a part of the file %s, cause: %s
he: שגיאה בחישוב תמצית SHA1 או חלק מהקובץ %s, סיבה: %s

en: Failed to convert string into value: %s
he: נכשל בהמרת המחרוזת לערך: %s

en: Failed to get the name of socket, cause: %s
he: שגיאה בקבלת שם החיבור, סיבה: %s

en: Failed to listen to a socket, cause: %s
he: שגיאה בהאזנה לחיבור, סיבה: %s

en: Failed to load cookies from %s
he: נתח נכשל באימות מ-%s

en: Failed to make the directory %s, cause: %s
he: שגיאה ביצירת התיקיה %s, סיבה: %s

en: Failed to open a socket, cause: %s
he: שגיאה בפתיחת החיבור, סיבה: %s

en: Failed to open the file %s, cause: %s
he: כשל בפתיחת הקובץ %s, סיבה: %s

en: Failed to open the segment file %s, cause: %s
he: שגיאה בפתיחת קובץ המקטע %s, סיבה: %s

en: Failed to read data from disk.
he: שגיאה בעת קריאה מהכונן.

en: Failed to read from the file %s, cause: %s
he: שגיאה בקריאה מהקובץ %s, סיבה: %s

en: Failed to read from the segment file %s, cause: %s
he: שגיאה בעת קריאה מקובץ המקטע %s, סיבה: %s

en: Failed to seek the file %s, cause: %s
he: שגיאה בחיפוש אחר הקובץ %s, סיבה: %s

en: Failed to set a socket as blocking, cause: %s
he: שגיאה בהגדרת החיבור כחוסם, סיבה: %s

en: Failed to set a socket as non-blocking, cause: %s
he: שגיאה בהגדרת החיבור כלא חוסם, סיבה: %s

en: Failed to set a socket option, cause: %s
he: שגיאה בהגדרת אפשרויות החיבור, סיבה: %s

en: Failed to write into the file %s, cause: %s
he: שגיאה בכתיבה לקובץ %s, סיבה: %s

en: Failed to write into the segment file %s, cause: %s
he: שגיאה בכתיבה לקובץ המקטע %s, סיבה: %s

en: File %s exists, but %s does not exist.
he: הקובץ %s קיים, אך %s לא קיים.

en: File %s exists, but a control file(*.aria2) does not exist. Download was canceled in order to prevent your file from being truncated to 0. If you are sure to download the file all over again, then delete it or add --allow-overwrite=true option and restart aria2.
he: הקובץ %s קיים, אך קובץ הבקרה(*.aria) אינו קיים. ההורדה בוטלה על מנת למנוע מהקובץ שלך להתקצץ לגודל 0. אם אתה בטוח שברצונך להוריד את הקובץ מחדש, מחק אותו או שתשנה בהגדרות ל- "--allow-overwrite=true" והתחל את aria2 מחדש.

en: File already exists. Renamed to %s.
he: הקובץ כבר קיים. השם שונה ל-%s

en: File not found
he: קובץ לא נמצא

en: Flooding detected.
he: נתגלתה הצפה.

en: Good chunk checksum. hash=%s
he: נתח אומת. גיבוב=%s

en: Got EOF from peer.
he: התקבל סיום הקובץ מהעמית.

en: Got EOF from the server.
he: קבל את סיום הקובץ מהשרת.

en: Incomplete range specified. %s
he: הטווח שצויין אינו שלם. %s

en: Insufficient checksums.
he: בדיקות שגויות.

en: Insufficient checksums. checksumLength=%d, numChecksum=%d
he: בדיקות התקינות פסולות. אורך_הבדיקה=%d, מספר_הבדיקה=%d

en: Invalid chunk size.
he: גודל נתח בלתי חוקי.

en: Invalid header.
he: כותרת בלתי חוקית.

en: Invalid response.
he: תגובה בלתי חוקית.

en: Loading the segment file %s.
he: טוען את קובץ המקטע %s.

en: Logging started.
he: דיווח הופעל.

en: Malformed meta info.
he: מידע מטא לא תקני

en: Metalink: Queueing %s for download.
he: קישור-מטא: %s ממתין בתור להורדה.

en: Missing %s in torrent metainfo.
he: %s חסר במידע-מטא של הטורנט.

en: No URI to download. Download aborted.
he: אין מיקום להורדה. ההורדה בוטלה.

en: No chunk to verify.
he: אין נתח לאימות.

en: No header found.
he: לא נמצאה כותרת

en: No peer list received.
he: לא התקבלה רשימת עמיתים.

en: No status header.
he: אין כותרת מצב.

en: Not a directory
he: אינה תיקיה

en: Proxy connection failed.
he: החיבור למתווך נכשל.

en: Removed %d have entries.
he: ל-%d שהוסר ישנן רשומות

en: Removed the defunct control file %s because the download file %s doesn't exist.
he: קובץ השליטה הנכחד %s הוסר מכיוון שקובץ ההורדה %s אינו נמצא.

en: Resource not found
he: משאב לא נמצא

en: SSL I/O error
he: שגיאת קלט/פלט עם SSL

en: SSL initialization failed: %s
he: הפעלת ה-SSL נכשלה: %s

en: SSL initialization failed: OpenSSL connect error %d
he: הפעלת SSL נכשלה: שגיאת חיבור OpenSSL %d

en: SSL protocol error
he: שגיאת פרוטוקול SSL

en: SSL unknown error %d
he: שגיאת SSL לא ידועה %d

en: Saving the segment file %s
he: שומר את קובץ המקטע%s

en: Seeding is over.
he: הזריעה הושלמה.

en: Size mismatch Expected:%s Actual:%s
he: הגודל אינו תואם צפוי:%s ממשי:%s

en: Specify at least one URL.
he: ציין לפחות קישור אחד.

en: The download was complete.
he: ההורדה הושלמה.

en: The offset is out of range, offset=%s
he: הקיזוז הינו מחוץ לטווח, קיזוז=%s

en: The requested filename and the previously registered one are not same. Expected:%s Actual:%s
he: שם הקובץ המבוקש והשם הקודם שרשמת אינם זהים. צפוי:%s ממשי:%s

en: The response status is not successful. status=%d
he: מצב התגובה אינו מוצלח. מצב=%d

en: The segment file %s does not exist.
he: קובץ המקטע %s אינו קיים.

en: The segment file %s exists.
he: קובץ המקטע %s קיים.

en: The segment file was loaded successfully.
he: קובץ המקטע נטען בהצלחה.

en: The segment file was saved successfully.
he: קובץ המקטע נשמר בהצלחה.

en: Timeout.
he: תם הזמן.

en: Too large chunk. size=%d
he: נתח גדול מדי. גודל=%d

en: Too large file size. size=%s
he: קובץ גדול מדי. גודל=%s

en: Too small payload size for %s, size=%d.
he: מטען תכליתי קטן מדי עבור %s, גודל=%d.

en: Tracker returned failure reason: %s
he: העוקב השיב בשגיאה מהסיבה: %s

en: Tracker returned null data.
he: העוקב החזיר מידע ריק.

en: Tracker returned warning message: %s
he: העוקב החזיר הודעת שגיאה: %s

en: Transfer encoding %s is not supported.
he: קידוד ההעברה %s אינו נתמך.

en: Unknown socket error %d (0x%x)
he: שגיאת חיבור לא ידועה %d (0x%x)

en: Unrecognized URI or unsupported protocol: %s
he: מיקום לא מזוהה או פרוטוקול בחתי נתמך: %s

en: Validating file %s
he: מאמת את הקובץ %s

en: Verification finished successfully. file=%s
he: האימות הושלם בהצלחה. קובץ=%s

en: Windows socket library initialization failed
he: הפעלת ספריית החיבורים של Windows נכשלה

en: Writing file %s
he: כותב את הקובץ %s

en: Your share ratio was %.1f, uploaded/downloaded=%sB/%sB
he: יחס השיתוף שלך היה %.1f, נשלח/התקבל=%sב/%sב

en: daemon failed.
he: ממשק סמוי נכשל.

en: must be a number.
he: מוכרח להיות ערך מספרי.

en: must be between %.1f and %.1f.
he: מוכרח להיות בטווח שבין %.1f ל- %.1f.

en: must be between %s and %s.
he: מוכרח להיות בטווח שבין %s ל-%s.

en: must be either 'true' or 'false'.
he: מוכרח להיות 'אמת' או 'שקר'.

en: must be greater than or equal to %.1f.
he: מוכרח להיות גדול או שווה ל-%.1f.

en: must be greater than or equal to %s.
he: מוכרח להיות גדול או שווה ל-%s.

en: must be one of the following:
he: מוכרח להיות אחד מהבאים:

en: must be smaller than or equal to %.1f.
he: מוכרח להיות קטן או שווה ל-%.1f.

en: must be smaller than or equal to %s.
he: מוכרח להיות קטן או שווה ל-%s.

en: unrecognized proxy format
he: תבנית מתווך לא מוכרת
